Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

10 růží

Kytice deseti růžíFlorea - rozvoz květinChcete darovat krásnou kytici deseti růží? Máme pro vás perfektní tip na dárek podle vašich představ.

Objednejte si kytici 10 růží a my vám ji dovezeme kamkoli po celé ČR. Nemusíte se bát – máme svojí dopravu a vaše květiny dorazí v pořádku a čerstvé protože všechny květiny vozíme klimatizovanými vozy.

10 růží


Kdo kytici 10 růží přiveze?

Kytici doveze náš vyškolený kurýr, který dárkově zabalené květiny předá třeba i se vzkazem, pokud si to budete přát. Květiny si sami vozíme dvakrát týdně z květinové burzy v Holandsku a následně je pečlivě skladujeme, aby vydržely co nejdéle čerstvé.

Objednat růžena Florea.cz

Nemusíte se obávat, nejsme žádné malé květinářství, ale největší rozvozce květin v ČR – Florea. Veškerou logistiku, nákup, balení i přepravu květin si provádíme sami a pokud při předávání květin nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. Garance samozřejmě platí i na životnost květin.

Jaké růže můžete vybrat do kytice 10ti růží ?

Z jakých růží si můžete vybrat? V nabídce máme bílé, oranžové, růžové, smetanové fialové, rudé, černé či modré růže., ale také např. duhové růže. Chcete darovat něco pořádného? Darujte 100 růží.


Bílá růžeFialová růžeČervená růžeOranžová růžeRůžová růže

Poskládejte si kytici z růží, které se vám líbí. Nabízíme vám dopravu po celé ČR za jednotnou cenu 95 Kč, pokud objednáte větší kytici v hodnotě nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA.


Jak se vám líbí 10 růží vázaných v kytici?

HODNOCENÍ – Jak se vám líbí kytice deseti růží:

[Celkem: 3    Průměr: 5/5]


Objednat růžena Florea.cz


Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >


Florea - kytice růží pro každou ženu a dívku

Rozvoz květin a růží po celé ČR. Vyberte si i vy svou kytici růží a darujte ji jako krásné překvapení.

Vybrat květinyna Florea.cz