Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

50 růží

50 růží - kytice míchaných růží

Chcete někoho potěšit a věnovat krásnou kytici 50 růží ? Máme pro vás hezký tip nejen na dárek k padesátým narozeninám nebo kulatému výročí.

Objednejte si kytici 50 růží a my vám ji dovezeme kamkoli po celé ČR. Nemusíte se bát – máme také svojí dopravu a vaše růže dorazí v pořádku a čerstvé protože všechny květiny vozíme denně klimatizovanými vozy. Pokud chcete větší kytici, zkuste krásných 100 růží.

50 růží - červené růže


Kdo kytici 50 růží přiveze?

Kytici růží doveze náš vyškolený kurýr, který dárkově zabalené květiny předá třeba i se vzkazem, pokud si to budete přát. Květiny si sami vozíme dvakrát týdně z květinové burzy v Holandsku a následně je pečlivě skladujeme, aby vydržely co nejdéle čerstvé.

Objednat růžena Florea.cz

… nebo se podívejte co vše nabízíme >

Nemusíte se obávat, nejsme žádné běžné květinářství z malého města, ale největší rozvozce květin v ČR – Florea. Veškerou logistiku, nákup, balení i přepravu květin si provádíme sami a pokud při předávání růží nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. Garance samozřejmě platí i na životnost vašich růží.

Jaké růže vybrat do kytice 50 ti růží ?

Nevíte jaké růže vybrat? V naší nabídce máme bílé, oranžové, růžové, smetanové fialové, rudé, černé či modré růže, ale také např. duhové růže. Celou kytici si můžete poskládat dle vaší fantazie.


Bílá růžeFialová růžeČervená růžeOranžová růžeRůžová růže

Poskládejte si krásnou kytici 50 růží z barev, které se vám líbí nebo si vyberte z již hotových kytic. Nabízíme vám dopravu po celé ČR za jednotnou cenu 95 Kč, pokud objednáte větší kytici růží v hodnotě nad 1500 Kč máte od nás dopravu ZDARMA.

Objednat růžena Florea.cz


Jak se vám líbí 50 růží vázaných v kytici?

HODNOCENÍ – Jak se vám líbí kytice padesáti růží:

[Celkem: 3    Průměr: 4.3/5]Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >


Florea - rozvoz květin

Rozvoz květin a růží po celé ČR. Vyberte si i vy svou kytici.

Vyberte si květinu jako dárek >