Kytice růží za 1.200 Kč = Dovezeme ji ZDARMA !

Dárek k narozeninám pro ženu

Kytice růží je pro ženu jeden z nejkrásnějších dárků. Pokud je to ještě jako překvapení, je tento dárek ještě lepší.

Pokud stále přemýšlíte o krásném dárku pro ženu, dívku, maminku, babičku či kolegyni z práce k  narozeninám tak pro vás máme skvělý tip, který potěší každou ženu – kytici růží. Kytici růží s počtem růží jaké si zvolíte. Můžete si vybrat z množství barev růží, od krásných červených a rudých, přes modré, žluté, duhové, fialové, bílé, růžové. Kytice k narozeninám je pro ženu ideální dárek.

Naše nabídka je největší, jsme přímí dovozci růží z květinové burzy v Holandsku.

Kytice růží - 100 růžíKytice růží - 35 modrých růží k narozeninám100 růží - kytice - různé barvy - krásný dárek k narozeninám

Narozeniny =  kytice růží pro ženu

Dárek k narozeninám pro ženu
Vyberte si krásné řezané růže s rozvozem po celé ČR. Rozvoz růží je za jednotnou cenu 95 Kč ať je to kamkoli. K dárkově baleným růžím přidáme narozeninové přání dle vašeho požadavku.

Jsme největší rozvozce kytic růží v ČR, růže vozíme dvakrát týdně z největší květinové burzy v Holandsku. Růže rozvážíme speciálními chladícími vozy, kytici jako dárek předávají naši vyškolení lidé.

Denně předáváme stovky kytic po celé republice. Objednejte  krásný dárek k narozeninám právě teď.

Objednat růžena Florea.cz

Kytice rudých růží


Spokojení zákazníci


Kytice růží - zákazníciKytice růží zákazníciKytice růží zákazníci - bílé a modréKytice růží zákazníci - modré růžeKytice růží zákazníci - růžové růžeKytice růží zákazníci - růže z láskyKytice růží zákazníciKytice růží - spokojení zákazníci

Další fotografie od zákazníků >