Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

Dárek k narozeninám pro ženu

Kytice růží je pro ženu jeden z nejkrásnějších dárků. Pokud je to ještě jako překvapení, je tento dárek ještě lepší.

Pokud stále přemýšlíte o krásném dárku pro ženu, dívku, maminku, babičku či kolegyni z práce k  narozeninám tak pro vás máme skvělý tip, který potěší každou ženu – kytici růží. Kytici růží s počtem růží jaké si zvolíte. Můžete si vybrat z množství barev růží, od krásných červených a rudých, přes modré, žluté, duhové, fialové, bílé, růžové. Kytice k narozeninám je pro ženu ideální dárek.

Naše nabídka je největší, jsme přímí dovozci růží z květinové burzy v Holandsku.

Kytice růží - 100 růžíKytice růží - 35 modrých růží k narozeninám100 růží - kytice - různé barvy - krásný dárek k narozeninám

Narozeniny =  kytice růží pro ženu

Dárek k narozeninám pro ženu
Vyberte si krásné řezané růže s rozvozem po celé ČR. Rozvoz růží je za jednotnou cenu 95 Kč ať je to kamkoli. K dárkově baleným růžím přidáme narozeninové přání dle vašeho požadavku.

Jsme největší rozvozce kytic růží v ČR, růže vozíme dvakrát týdně z největší květinové burzy v Holandsku. Růže rozvážíme speciálními chladícími vozy, kytici jako dárek předávají naši vyškolení lidé.

Denně předáváme stovky kytic po celé republice. Objednejte  krásný dárek k narozeninám právě teď.

Objednat růžena Florea.cz

Kytice rudých růží


Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >