Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

Dárek k výročí svatby pro ženu

Kytice růží je pro ženu jeden z nejkrásnějších dárků, ať již jde o příležitost darovat květinu k narozeninám, k výročí svatby nebo jen tak pro potěšení. Pokud je to navíc neočekávané překvapení, je tento dárek ještě lepší.

Kytice růží - 100 růžíKytice růží - 35 modrých růží k narozeninám100 růží - kytice - různé barvy - krásný dárek k narozeninám

 

Počet růží v kytici bude takový jaký si zvolíte. Pokud např. slavíte 20. výročí od svatby, dvacet květin růží je skvělá volba. Můžete si vybrat z množství barev růží, od krásných červených a rudých, přes modré, žluté, duhové, fialové, bílé, růžové..

Naše nabídka je největší, máme pouze opravdu čerstvé květiny –  jsme přímí dovozci růží z květinové burzy v Holandsku. Podívejte se na naši aktuální nabídku květin, které zasíláme.

 

Objednat růže

Výročí svatby =  kytice růží pro ženu

Dárek k výročí svatby pro ženu
Vyberte si krásné kytice růží s rozvozem po celé ČR. Rozvoz růží je za jednotnou cenu 95 Kč ať je to kamkoli. K dárkově baleným růžím přidáme narozeninové přání dle vašeho požadavku.

Jsme největší rozvozce kytic růží v ČR, růže vozíme dvakrát týdně z největší květinové burzy v Holandsku. Růže rozvážíme speciálními chladícími vozy, kytici jako dárek předávají naši vyškolení lidé.

Denně předáváme stovky kytic po celé republice. Objednejte  krásný dárek k výročí svatby právě teď.

Objednat růžena Florea.cz

Kytice rudých růží