Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

Dárek ke dni matek 2022

Potěšte svojí drahou maminku krásným dárkem k jejímu svátku – Dni matek, protože každá maminka si za svojí celoživotní lásku dárek nepochybně zaslouží.

Krásná kytice růží ke dni matekA nebojte se, pokud vaše maminka bydlí daleko, můžete jí květiny snadno objednat online a kurýrní služba jí květiny zaveze ať již to bude v rámci ČR kamkoliv. Rozvoz květin probíhá každý den. Stačí jednoduše vybrat jakou kytici chcete mamince zaslat, vybrat adresu a datum doručení a dárek ke dni matek je zajištěn.

Na kdy vychází den matek 2022?

Letošní rok 2022 vychází svátek  Den matek na neděli 8. května.

Vybrat květinyna Florea.cz


Kytice růží - skvělý dárek pro maminku ke dni matekNádherná kytice růží ke dni matekKytice malinových růží na Den matek

Jaké růže můžete zaslat jako dárek ke dni matek?

Na výběr máte mnoho druhů řezaných růží, růží svázaných do kytic nebo si můžete zvolit sami kolik jakých růží do kytice chcete přiložit.

V online obchodě Florea naleznete červené a rudé růže, růžové růže, také netradiční barvené modré a fialové růže, žluté a bílé růže a další. Růže jsou prostě skvělý dárek pro den matek 2022.

Růže v krabičce jako dárek ke dni matek

K letošnímu dni matek můžete vaší mamince zaslat růže také v dárkové krabičce. Růže jsou v dárkové krabičce uloženy do aranžovací hmoty kam stačí jednou za pár dní dolít vodu a květy vám vydrží delší dobu.

Dárková krabička růží ke dni matekKrabička růží nejen ke dni matekKrabička modrých růží
Inspirujte se celou nabídkou růží v krabičce >

Vybrat dárek ke dni matek není žádná věda

Vybrat dárek ke dni matek nebylo nikdy jednodušší – stačí si v eshopu vybrat jakou kytici či krabičku růží chcete darovat, vyplníte adresu a datum dodání a vše ostatní již zajistí rozvozová služba. A je jedno jestli máte svojí maminku na druhé straně republiky nebo jste zrovna v zahraničí. Florea vám kytici doveze přímo k vaší mamince a třeba i s milým vzkazem a blahopřáním, které můžete ke kytici přidat.

Vybrat květinyna Florea.cz

 


Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >


Florea - kytice růží pro každou ženu a dívku

Rozvoz květin a růží po celé ČR. Vyberte si i vy svou kytici růží a darujte ji jako krásné překvapení.

Vybrat květinyna Florea.cz

 

 

Napsat komentář