Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

Sudý počet květin

Sudý počet květin v kyticiPokud kupujete květiny jako dárek a tyto květiny se dají v kytici snadno spočítat, určitě přemýšlíte jaký počet květin obdarované dát. Zda zvolit sudý počet květin nebo lichý počet květin.

Obecně se traduje, že lichý počet květin se dává jako dar a sudý počet květin se bere jako smuteční a dává se na hřbitov, ALE.

Ale opravdu se jedná spíše o předsudek a stále ještě nezapomenutý historický fakt. Vždy doporučujeme květiny vybírat citem než s předsudky co obdarovaná asi řekne..

Kulaté výročí – sudý počet květin?

Kytice růží - sudý počet s kombinací květin - foto od zákazníků Obecně se dá říci, že počet květin v kytici nehraje žádnou roli, pokud nemáte vyloženě předsudky. Vezměte si případ, kdy oslavenkyně slaví kulaté čtyřicáté narozeniny a vy přemýšlíte kolik tedy těch růží objednat. Rádi byste objednali 40 růží, ale čtyřicet je přece sudé číslo, tak jak z toho ven?

Pokud opravdu chcete zachovat „tradici“ objednejte třeba 40 rudých růží a jednu bílou, kterou vám uvážeme doprostřed kytice a vše bude v pořádku. Kytice tak bude krásně barevná a vy budete pochváleni za krásný nápad.

Klidně si prohlédněte jaké květiny máme zrovna pro vás přichystané a zkuste se zamyslet kdo u vás brzy slaví nějaké životní výročí a co mu darovat jako překvapení – třeba kytici růží. Kytice rozvážíme po celé ČR a to vždy čerstvé, sami si je vozíme z květinové burzy v Holandsku.

PS: Sudý počet květin v kytici a to rovný tucet (12) je typický pro státy USA, kde se kytice s tuctem květin opravdu často dává jako dar.

Darujte sudý nebo lichý počet květin

Obdarujte maminku, babičku, svojí drahou polovičku či obchodní partnerku kvěinami – kytice růží dokáže zázraky, zkuste to a uvidíte. Nakonec bude úplně jedno zda v kytici bude sudý či lichý počet růží, důležité bude to, že jste darovali radost.

Tyto kytice běžně zasíláme:

Kytice růží - 100 růžíKytice růží - 35 modrých růží100 růží - kytice - různé barvy

 


Florea - kytice růží pro každou ženu a dívku

Rozvoz květin a růží po celé ČR. Vyberte si i vy svou kytici růží a darujte ji jako krásné překvapení.

Vybrat květinyna Florea.cz

 


Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >