Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

25 růží

25 růžíRádi byste věnovali jako dárek krásnou kytici 25 růží? Máme pro vás hezký tip nejen na dárek k dvacátým pátým narozeninám nebo výročí.

Objednejte si kytici 25 růží a my vám ji dovezeme kamkoli po celé ČR. Nemusíte se bát – máme také svojí dopravu a vaše růže dorazí v pořádku a čerstvé protože všechny růže vozíme klimatizovanými vozy.

TIP: 25 růží vám nestačí a rádi byste větší kytici růží? Podívejte se jak vypadají velké kytice 100 růží a darujte opravdu krásný dárek.

25 růží


Kdo kytici 25 růží přiveze?

Kytici květin doveze náš vyškolený kurýr, který dárkově zabalené růže předá třeba i se vzkazem, pokud si to budete přát. Květiny si sami vozíme dvakrát týdně z květinové burzy v Holandsku a následně je pečlivě skladujeme, aby vydržely co nejdéle čerstvé.

Objednat růžena Florea.cz

… nebo se podívejte co vše nabízíme >

Nemusíte se obávat, nejsme žádné běžné květinářství z malého města, ale největší rozvozce květin v ČR – Florea. Veškerou logistiku, nákup, balení i přepravu růží si provádíme sami a pokud při předávání květin nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. Garance samozřejmě platí i na životnost květin.

Jaké růže vybrat do kytice 25ti růží ?

Nevíte z jakých růží si můžete vybrat? V nabídce máme bílé, oranžové, růžové, smetanové, fialové, rudé, černé či modré růže, ale také např. duhové růže.


Bílá růžeFialová růžeČervená růžeOranžová růžeRůžová růže

Poskládejte si krásnou kytici 25 růží z barev, které se vám líbí. Nabízíme vám dopravu po celé ČR za jednotnou cenu 95 Kč, pokud objednáte větší kytici v hodnotě nad 1500 Kč máte od nás dopravu ZDARMA.

Objednat růžena Florea.cz


Jak se vám líbí 25 růží vázaných v kytici?

HODNOCENÍ – Jak se vám líbí kytice dvacetipěti růží:

[Celkem: 3    Průměr: 5/5]Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >