Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

Fialové růže

Fialové růže
Fialové růže
, které prodáváme také jako kytice (kytice fialových růží) jsou druhem prémiové růže Vendela s velkým květem. Tato růže je speciální technologií obarvena ihned po sklizni do nádherné tmavě fialové barvy. Barvení této fialové růže se provádí přímo v Holandsku. Obarvení se provádí šetrně tak aby nedošlo k poškození květů ani listů růže.

Objednat růže

 

Barva na fialové růži

Barva na této růži je absolutně zdravotně nezávadná, tedy neobsahuje žádné zdraví závadné látky a proces barvení je certifikován – má evropskou certifikaci.

Květ fialové růžeFialová růže jako dárek

Krásné fialové růže jsou výjmečným a netradičním dárkem, který jistě potěší každou ženu nebo dívku. Pamatujete si kdy vaše přítelkyně nebo babička, sestra, maminka ši teta dostala fialové růže? Darujte fialové růže právě nyní a uvidíte tu radost a překvapení. Fialové růže jsou prostě skvělým dárkem.

 

Objednat růže

 

Fialová růže

Kytice fialových růží

Fialové růže nabízíme také jako kytici růží. Líbí se vám fialová růže? Objednat si jí můžete právě nyní.

Doprava fialových růží je standartní po celé ČR a činí 95 Kč. Pokud si objednáte větší kytici, dopravu máte zdarma. To vám dáme vědět při vaší objednávce.

 

Objednat růže


Jak se vám líbí fialové růže v kytici?

HODNOCENÍ – Jak se vám líbí fialová barva růží:

[Celkem: 3    Průměr: 2.3/5]Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >