Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

30 růží

30 růží - modré míchané růže
Rádi byste věnovali jako dárek krásnou kytici 30 růží? Máme pro vás hezký tip nejen na dárek k třicátým narozeninám nebo výročí.

Objednejte si kytici 30 růží a my vám ji dovezeme kamkoli po celé ČR. Nemusíte se bát – máme také svojí dopravu a vaše růže dorazí v pořádku a čerstvé protože všechny růže vozíme klimatizovanými vozy.

30 růží


Kdo kytici 30 růží přiveze?

Kytici růží doveze náš vyškolený kurýr, který dárkově zabalené růže předá třeba i se vzkazem, pokud si to budete přát. Růže si sami vozíme dvakrát týdně z květinové burzy v Holandsku a následně je pečlivě skladujeme, aby vydržely co nejdéle čerstvé. Pokud chcete darovat větší kytici, třeba 100 růží v pugétu, inspirujte se.

 

Objednat růžena Florea.cz

… nebo se podívejte co vše nabízíme >

Nemusíte se obávat, nejsme žádné běžné květinářství z malého města, ale největší rozvozce květin v ČR – Florea. Veškerou logistiku, nákup, balení i přepravu růží si provádíme sami a pokud při předávání květin nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. Garance samozřejmě platí i na životnost květin.

Jaké růže vybrat do kytice 30 ti růží ?

Nevíte z jakých růží si můžete vybrat? V nabídce máme bílé, oranžové, růžové, smetanové fialové, rudé, černé či modré růže, ale také např. duhové růže. Kytici si můžete poskládat dle vaší fantazie.


Bílá růžeFialová růžeČervená růžeOranžová růžeRůžová růže

Poskládejte si krásnou kytici 30 růží z barev, které se vám líbí. Nabízíme vám dopravu po celé ČR za jednotnou cenu 95 Kč, pokud objednáte větší kytici v hodnotě nad 1500 Kč máte od nás dopravu ZDARMA.

Objednat růžena Florea.cz


Jak se vám líbí 30 růží vázaných v kytici?

HODNOCENÍ – Jak se vám líbí kytice třiceti růží:

[Celkem: 5    Průměr: 3.6/5]Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >

Vyberte si květinu jako dárek >