Rozvoz krásných kytic růží po celé ČR  Přejít do obchodu →

40 růží

40 růží
Chcete někoho potěšit a věnovat krásnou kytici 40 růží ? Máme pro vás hezký tip nejen na dárek k čtyřicátým narozeninám nebo výročí.

Objednejte si kytici 40 růží a my vám ji dovezeme kamkoli po celé ČR. Nemusíte se bát – máme také svojí dopravu a vaše květiny dorazí v pořádku a čerstvé protože všechny růže vozíme klimatizovanými vozy.

40 růží - červené růže


Kdo kytici 40 růží přiveze?

Kytici růží doveze náš vyškolený kurýr, který dárkově zabalené květiny předá třeba i se vzkazem, pokud si to budete přát. Květiny si sami vozíme dvakrát týdně z květinové burzy v Holandsku a následně je pečlivě skladujeme, aby vydržely co nejdéle čerstvé.

Objednat růžena Florea.cz

… nebo se podívejte co vše nabízíme >

Nemusíte se obávat, nejsme žádné běžné květinářství z malého města, ale největší rozvozce květin v ČR – Florea. Veškerou logistiku, nákup, balení i přepravu květin si provádíme sami a pokud při předávání růží nebudete spokojení, peníze vám vrátíme. Garance samozřejmě platí i na životnost květin.

Jaké růže vybrat do kytice 40 ti růží ?

Nevíte jaké růže vybrat? V naší nabídce máme bílé, oranžové, růžové, smetanové fialové, rudé, černé či modré růže, ale také např. duhové růže. Celou kytici si můžete poskládat dle vaší fantazie.


Bílá růžeFialová růžeČervená růžeOranžová růžeRůžová růže

Poskládejte si krásnou kytici 40 růží z barev, které se vám líbí nebo si vyberte z již hotových kytic. Nabízíme vám dopravu po celé ČR za jednotnou cenu 95 Kč, pokud objednáte větší kytici v hodnotě nad 1500 Kč máte od nás dopravu ZDARMA.

Objednat růžena Florea.cz


Jak se vám líbí 40 růží vázaných v kytici?

HODNOCENÍ – Jak se vám líbí kytice čtyřiceti růží:

[Celkem: 8    Průměr: 3.8/5]Spokojení zákazníci

Kytice růží pro dívkuKytice rudých růžíModrá kytice růžíSpokojené obdarované zákazniceNádherná kytice květinRozvážíme pro vás kytice růží

Další fotografie od zákazníků >

Rozvoz květin a růží po celé ČR.

Vyberte si květinu jako dárek >